Skip to content

Free Binance TR BTC SHIB DOGE

com cloud tr

nblg stp com cloud trBitcoin, ethereum, solana, doge, shiba ve diğer kripto paraları en düşüokay komisyonlarla alıp satmaya başlamak için uygulamayı indirin. Nft ve metaverse dünyasına katılın!

kolayca al – sat
binance tr mobil uygulaması ile fiyat ve grafikler üzerinde analiz ve araştırma yapın, popüler indikatörler ile çizim ve grafikler yaparak piyasayı detaylı şekilde inceleyin. Kriptopara piyasalarındaki trendleri takip edin.

fİyatlar
btc, eth, xrp, trx, sol, warm, doge, shib, arpa ve diğer kripto paraların fiyatlarını anlıokay olarak izleyebilirsiniz. Avantajlı en düşüok komisyon ücretlerinden yararlanın, hatta busd ile %0 komisyon fırsatıyla ücretsiz işlem yapın. Üstelik türk lirası (try) , dolar coin (tether – usdt) ile istediğiniz paritede işlem yapabilirsiniz. En son fiyatlar ve trendlerden tek tuşlos angeles haberdar olun.

yatirma ve Çekme
binance tr ile kripto para ve türk lirası yatırma ve çekme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
banka hesabınız ile 7/24 türk lirası yatırma ve çekme işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

pasİf gelİr kazanin
referans applicationı ile davet ettiğiniz kullanıcıların ödedikleri komisyonlardan ’ye kadar bonus elde edin. İsterseniz ’a kadar bonusu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

en yÜksek gÜvenlİk
kullanıcı fonları net bağlantısı bulunmayan soğuk cüzdanlarda saklanır, böylelikle dijital varlıklarınız güvenlik risklerine karşı maksimum şekilde korunur. Google doğrulama, sms doğrulama ve beyaz liste gibi güvenlik önlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarımız, soğunited kingdom cüzdanlarda saklanan güvenli varlık fonu ile güvence altında.

mÜŞterİ desteĞİ
İster deneyimli kullanıcı olun, ister yeni başlayan, her zaman yardım etmek için hazırız. Alanında uzman destek ekibimizle, türkçe dilinde 7/24 destek alabileceğiniz müşteri desteğine erişin.

merak ettiğiniz konular ve destek talepleriniz için bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilir, yüzlerce hediye ve airdrop ödüllerinden yararlanabilirsiniz.

twitter: https://twitter. Com/binancetr
telegram: https://t. Me/trbinancetr
destek merkezi: https://binancetr. Zendesk. Com/hc/tr/requests/new

9 thoughts on “Free Binance TR BTC SHIB DOGE”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *