Skip to content

Free TREND

air com coverpage trend trend

nblg stp air com coverpage trend trendTREND je ekonomický týždenník o podnikaní a podnikateľoch na Slovensku, podporuje slobodný trh a správne hospodárske reformy. Snaží sa o nestrannú a vecnú analýzu slovenskej i svetovej ekonomiky, biznisu a financií. Vyhýba sa emóciám, rozoberá fakty a contemporary. Vo voľnom predaji je každý štvrtok, v tabletovej verzii sa dá čítať od stredajšieho popoludnia.

Aplikácia umožňuje čítanie TRENDU v originálnej magazínovej forme, ktorá je obohatená o interaktívne funkcie a doplnkový obsah. Ak uprednostňujete čítanie v textovej forme (vhodnejšej pre malé displeje), navštívte responzívny net TRENDU, ktorý obsahuje aj kompletný archív týždenníka TREND.

Vlastnosti najnovšej verzie aplikácie:
– Kompatibilita so všetkými Android zariadeniami od three.0 a vyššie
– Predaj vydaní a predplatného priamo v aplikácii
– Rýchlejší a stabilnejší chod aplikácie, optimalizované načítavanie náhľadov po prvom spustení
– Ak si na TREND.Sk kúpite konkrétne digitálne vydanie TRENDU, do aplikácie si ho stiahnete bezplatne (dlhodobí predplatitelia majú tak ako doteraz prístupné všetky vydania vrátane archívu od 1/2011).

Niekoľko vydaní a ročeniek, napríklad TREND 46/2013, 44/2011, Manažér roka 2012, Slovensko a svet 2012, je v aplikácii dostupných na ukážku bezplatne pre všetkých.

Ste predplatiteľ TRENDU priamo u vydavateľa a chcete čítať TREND v aplikácii pre Android? Všetky potrebné infomácie nájdete na http://www.Etrend.Sk/vyuzite-predplatne-na-maximum.Html

Pripomienky a návrhy nám posielajte na adresu [email protected] Príjemné čítanie!

4 thoughts on “Free TREND”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *